Pomocí cookies vylepšujeme příjemnost prohlížení, nabízíme na míru přizpůsobené reklamy či obsah a analyzujeme návštěvnost stránky. Kliknutím na „Přijmout vše“ vyjadřujete souhlas s tím, jak cookies používáme.

BASIC TRIKO LAASKABASIC TRIKO LAASKA
  VAFLOVÁ OSUŠKAVAFLOVÁ OSUŠKA
   390,00 Kč
   BASIC CULOTTESBASIC CULOTTES
    1 190,00 Kč
    VAFLOVÁ MIKINA KRÁTKÁVAFLOVÁ MIKINA KRÁTKÁ
     BASIC ÁČKABASIC ÁČKA
      1 390,00 Kč

      #KYSKYLISKY

      Vítáme vás v Kyšky Lišky, české značce, která vznikla z vášně pro módu a ruční práci. 

      Naše dílna ve Slezsku se zaměřuje na tvorbu elegantního a pohodlného oblečení pro ženy všech věkových kategorií a typů postav.

      Všechny naše kousky jsou ručně šité z kvalitních materiálů, čímž zajišťujeme nejen kvalitu, ale i  podporu lokálního trhu. 

      Kvalita před kvantitou

      Naše návrhy jsou zrcadlem toho, co ve svém šatníku máme rády, čemu dáváme přednost a co nám v něm naopak chybí. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Vybíráme pouze pečlivě vybrané materiály, které dlouhodobě vydrží a jsou zároveň příjemné na tělo. Své dodavatele hledáme jak v České republice, tak i v zahraničí.

      Láska k detailům

      Náš tým tvoří zkušené švadlenky, které se věnují každému detailu s láskou a pečlivostí. Vztahy mezi námi a našimi zaměstnankyněmi jsou stejně důležité jako ty, které máme se zákaznicemi. Každý nový střih a model vzniká v naší dílně na základě vlastních potřeb a přání našich zákaznic. Vaše zpětná vazba je pro nás inspirací, která nám pomáhá tvořit oblečení, které není jen krásné, ale i funkční a pohodlné.

      Zodpovědná tvorba

      Věříme v zodpovědný přístup k módě. Šijeme na základě objednávek, čímž minimalizujeme plýtvání a umožňujeme zákaznicím podílet se na tvorbě finálního produktu. Každý kousek je originál, vytvořený s ohledem na vaše specifické požadavky a potřeby. Věříme, že když zákaznice nosí naše šaty, chovají se k nim s větší péčí a výrobky jim tak déle vydrží.

      Play Video

      Naše filozofie spojuje krásu a pohodlí. Od univerzálních kousků do kapsulového šatníku, až po nevšední šaty – každá žena si u nás najde to své. 

      Naše móda je pro ženy, které chtějí vyniknout, aniž by byly příliš výstřední, a které oceňují kvalitní, ručně šité oblečení.

      Moc nás těší, že můžeme nabídnout oblečení, které ženy milují nosit každý den.