Pomocí cookies vylepšujeme příjemnost prohlížení, nabízíme na míru přizpůsobené reklamy či obsah a analyzujeme návštěvnost stránky. Kliknutím na „Přijmout vše“ vyjadřujete souhlas s tím, jak cookies používáme.

BASIC TRIKO LAASKABASIC TRIKO LAASKA
  VAFLOVÁ OSUŠKAVAFLOVÁ OSUŠKA
   390,00 Kč
   BASIC ÁČKABASIC ÁČKA
    1 390,00 Kč
    BASIC CULOTTESBASIC CULOTTES
     1 190,00 Kč
     VAFLOVÁ MIKINA KRÁTKÁVAFLOVÁ MIKINA KRÁTKÁ

      #KYSKYLISKY

      Kyšky lišky dílna byla založena s konceptem oblečení pro maminky a děti, tak aby s důvtipem, elegantností a lehkostí všechny tyto světy propojovala. Výrobky jsou ručně šité z materiálu organické bavlny. Přesto, že nyní přichází s novou myšlenkou, své dosavadní tvorby se nevzdává. Objevila neuvěřitelné látky, jako je vaflovina, len, bavlna a zamilovala se do jejich životnosti, obohacení našeho okolí a lidí, kterým může denně sloužit. Kolekce se skládá z prostírání, chlebových peřinek, utěrek, ručníků, osušek a dalších. Výrobky využívají originality, které naplno předvádějí textury a barvy.

      Ceníme si lidské práce

      Ručně vyráběné předměty jsou vytvořeny v prostředí radosti, cti a respektu. Tytéž hodnoty se dostanou do samého vlákna ručně vyráběného výrobku. Koho by například nezaujalo, že každý centimetr příze pleteného oděvu protekl prsty výrobce.

      Uctíváme tradice

      Koupit ručně vyrobený produkt znamená potvrdit a dát život mizejícímu řemeslu. Je to lidská přirozenost vážit si kreativního ducha. Ručně vyrobené produkty nejsou nikdy úplně stejné, každý zakoupený výrobek je tedy jedinečný.

      Záleží nám na životním prostředí

      Žijeme ve světě, kde se mnoho věcí vyrábí hromadně. Je úžasné, že stále více lidí na celém světě začíná přijímat věci, které jsou vyráběny ručně v malém množství. S ohledem na její udržitelnost, jsou navíc šetrné k životnímu prostředí.

      Play Video

      Nápady pochází z různých inspirací a každý výrobek nese svůj příběh. Jádrem, které je nejvíce spojuje jsou lidé a životní prostředí. Její nedávná pleteninová kolekce byla inspirována tradičními uměleckými řemesly, které mnozí známe jako pletené ponožky našich babiček. Kyšky lišky si váží lidské práce a udržitelnosti tradičních technik. Jejím cílem je inspirovat všechny, kteří rádi tyto řemesla dále předávají.

      Také svíčky jsou pro Kyšky lišky na zimu nezbytné. A v jaký vhodnější čas je představit, než o Vánocích? Pokud chcete, aby vaše slavnostní dárky byly trochu osobnější, mohou být tyto ručně vyráběné svíčky tou správnou inspirací. Stačí zvolit svou jedinečnou vůni.